⸺طراحی وب سایت

طراحی انواع وب سایت  بنا به نیاز شما

امروزه با پیشرفت دنیای دیجیتال و گسترش اینترنت، داشتن وب سایت و شبکه‌های اجتماعی تبدیل به یکی از نیازهای اساسی شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب و کارهای کوچک شده است.

طراحی وب سایت نیاز به تجربه، دانش و مهارت خاصی دارد. نیازسنجی، طراحی محتوا، طراحی گرافیکی وب سایت و سئو وب سایت از جمله فعالیت‌های قابل ارائه به شما می‌باشد.

وب سایت شرکت لایف برد پارسه ______

نمونه وب سایت شرکتی

شرکت لایف برد پارسه، یک مجموعه تامین و توزیع کننده تجهیزات آی تی و کامپیوتری است که در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. وب سایت طراحی شده برای این شرکت جهت معرفی و ارائه اخبار این شرکت به دو زبان فارسی و انگلیسی است.

طراحی این وب سایت بنا به نیاز شرکت انجام شده است. کاربران از طریق این وب سایت امکان مطالعه آخرین اخبار این شرکت را خواهند داشت.

آدرس وب سایت: www.lifeboardco.com

وب سایت تشریفات مجالس مات______

نمونه وب سایت موسسه تشریفاتی

تشریفات عروسی و مجالس مات یک مجموعه کامل متشکل از تیم مشاوره، برگزاری و خدمات است. این مجموعه با داشتن سال‌ها تجربه در حوزه برگزاری انواع سمینار و مراسم مختلف پا به عرصه برگزاری مراسم عروسی، نامزدی، عقد، تولد و سایر مجالس گذاشت.

تشریفات مات با بهره‌گیری از آشپزخانه اختصاصی، تیم دیزاین و طراحی حرفه‌ای و مدیریت آقای حسین زاده میزبان کلیه مراسم و مجالس شما با بهترین کیفیت خواهد بود.

آدرس وب سایت: www.maatwedding.com

پروژه‌های من

۱۲

وب سایت‌های طراحی شده

۸

پروژه‌های در حال انجام

۴

وب سایت شرکت خارجی

۵

سئو وب سایت
وب سایت لایف برد تریدینگ______

نمونه وب سایت خارجی و چند زبانه

شرکت لایف برد تریدینگ واقع در کشور امارات و از مجموعه شرکت‌های لایف می‌باشد که رسالت اصلی این شرکت گسترش صادرات و واردات از مبدا کشور امارات به سایر کشورهای خاورمیانه و آسیا می‌باشد.

کار اصلی شرکت خدمات لجستیکی و واردات قطعات و تجهیزات کامپیوتری به کشور است. و مدیریت این مجموعه به عهده مهندس سعید جابری است.

آدرس وب سایت: www.lifeboard.ae

طراحی انواع وب سایت شخصی

با توجه به رویکرد بسیاری از مشتریان و علاقه‌مندان به جستجو و خرید اینترنتی و با توجه به وجود برخی محدودیت‌ها به روی شبکه‌های اجتماعی امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک و اینستاگرامی در روش کسب و کار خود بازنگری کرده و به راه‌اندازی وب سایت روی آورده‌اند.

اینجانب سینا مالکی با توجه به تجربه چندین ساله در راه اندازی کسب و کار، تخصص لازم در زمینه مشاوره و راه اندازی انواع وب سایت شخصی و مورد نیاز کسب و کارهای کوچک را داشته و تا کنون تعداد زیادی وب سایت پزشکی، خدماتی، فروشگاهی و … را طراحی کرده‌ام.

وب سایت شهرکالا______

نمونه وب سایت فروشگاهی

شهر کالا یک فروشگاه اینترنتی محصولات می‌باشد. این فروشگاه آنلاین از زیرمجموعه‌های تازه تاسیس شرکت لایف برد پارسه است و حرفه اصلی آن تامین و توزیع کالاهای آی تی و کامپیوتری می‌باشد. فروشگاه شهرکالا یک منبع مناسب و کامل اطلاعاتی نیز محسوب می‌شود. و با بهره‌گیری از قسمت مجله آنلاین درباره تکنولوژی و علم بروز دنیا نیز مطالبی ارائه می‌کند. 

یکی از کامل‌ترین فروشگاه‌های آنلاین در زمینه اطلاعات محصولات است. و می‌تواند منبع مناسبی برای کسانی باشد که علاقه‌مند به مقایسه و خرید محصولا کامپیوتری تخصصی نیز هستند. کلیه محصولات ارائه شده در این وب سایت به تمام نقاط ایران ارسال می‌شود و به گواه مشتریان آن یکی از بهترین فروشگاه‌های آنلاین در حوزه کامپیوتر و آی تی محسوب می‌شود.

آدرس وب سایت: www.shahrekala.com

وب سایت لایف برد ملل______

نمونه وب سایت هلدینگ

شرکت سرمایه‌گذاری لایف برد ملل یک هلدینگ شامل شرکت‌های زیرمجموعه متعددی به مدیریت مهندس سعید جابری است که امروز فعالیت خود را در سطح بین المللی گسترانیده است. این هلدینگ مبنای کار خود را در راستای سرمایه‌گذاری به روی نسل جوان و دانشجو کشور گذاشته است و موفقیت‌های چشم‌گیری در عرصه‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی به دست آورده است.

طراحی وب سایت این شرکت بنا به نیاز آن به معرفی و آشنایی با زیرمجموعه‌ها و فعالیت و اخبار آن‌ها طراحی شده است.

آدرس وب سایت: www.lifeboardgroup.com

طراح سایت لایف برد ملل